VİZYON PREMIUM

VİZYON PREMIUM

Örnek Daire Görselleri

Dış Cephe Görselleri

Vaziyet Planı

İç Mekan Görselleri

Bodrum Kat Planı

Konum & İletişim

Mimarı'nın Gözünden Vizyon Premium

Genel Özellikler

Teknik Özellikler

Teknik Özellikler

+ Temelde bohçalama sistemi yapılarak bina nemden korunmuş ve donatıların paslanması önlenmiştir.

+ İzolasyonu yapılmış radye temel sistemi uygulanmıştır.

+ Yapı en yeni betonarme teknolojisiyle debreme dayanıklı olarak imal edilmiştir.

+ TSE standartlarına uygun C35 dayanım beton ve nervürlü İDÇ(İzmir Demir Çelik) inşaat demiri kullanılmıştır.

+ Konutların ve ortak alanların dış cephe duvarlarının tamamında gaz beton kullanılmıştır. (Ytong Marka))

+ Kolon ve kirişlerde tutuşmayan, yanmayan,nefes alan A1 sınıfı mantolama yalıtım malzemesi kullanılmıştır. (Ytong-Multipor Marka)

+ Dış cephe kapı ve pencere doğramalarında yeni teknoloji ile üretilmiş ısı yalıtımlı ithal alimunyum profiller kullanılmıştır.(Alimul Marka)

+ Dış cephe kapı ve pencere doğramalarının camlarında ultraviyole ışınlarına karşı ısı yalıtımlı,Argon gazlı konfor camlar kullanılmıştır.(Şişe Cam Marka)

+ Merdiven korkuluklarında darbeye dayanıklı,temperli,lamine  cam ve paslanmaz krom çelik kullanılmıştır.

+ Balkon korkulukları manzara görünümünü ve dış cephe kalitesini etkilemeyecek şekilde vidasız,eksiz,paslanmayan krom ve darbeye dayanıklı temperli,renkli,laminecamdan imal edilmiştir.(8-8)

+ Ön balkonlarda alimunyumdan hareketli güneş kırıcı paneller imal edilmiştir..

+ Arka balkonda yerden ısıtma yapılmış ve çamaşır makinası için priz,temizsu,su gideri yeri hazırlanmıştır.

+ Binada otomatik ve manuel olarak kullanılabilecek yangın söndürme sistemi kurulmuştur.(Katlarda yangın dolabı,daire içlerinde giriş ve mutfaklarda otomatik spring sistemi.)

+ Su kesintisi ve basınç düşmelerine karşı şebeke suyunun depolanacağı paslanmaz çelik su depoları konmuş olup,hidrofor sistemi kurulmuştur.Su arıtma sistemine uygun tesisat döşenmiştir.

+ Daire kat yükseklikleri odaların yerden ısıtma,panjur ve VRF ısıtma soğutma sistemleri imalatı sonucu basık kalmaması için 3,07 metre olarak yapılmıştır.

+ Dış cephe pencerelerinin tamamı gün ışığı ve manzaraya hakim olacak şekilde büyük ebatlarda kiriş altından oda zeminine kadar olacak şekilde imal edilmiş olup pencerelerin temizliğinin dışardan rahat yapılabilmesi için Fransız tiipi balkon uygulaması yapılmıştır.

+ Konutlarda akıllı ev sistemiyle kontrol edilebilen,gizlitamburlu,statikboyalı,ısıyalıtımlı,duvar içine özel imalat ile yerleştirilmiş alimünyum panjur sistemi tüm dış cephe kapı ve pencerelerinde yapılmıştır.İsteğinize göre evde olmasanız bile hava durumuna göre internet üzerinden havadurumu bilgisini alan akıllı ev sistemi panjurlarınızı kontrol edebilir.İsterseniz uzaktan kendiniz manuel olarak telefon veya tabletler üzerinden kontrol edebilirsiniz.

+ Akıllı ev sistemi ile aydınlatmalar (giriş holü koridor,mutfak,salon ve yatak odası),tüm panjurlar,kalorifersistemi,VRF klima sistemi,elektrik ve su sistemleri iOS ve Android telefon ve tabletlerden kontrol edilebilecektir.Ayrıcaisteğinize göre senaryolar oluşturulup eve yaklaştığınızda,evdenayrıldığınızda,sabaholduğunda,akşam olduğunda otomatik olarak başlamasını istediğiniz düzenlemeler akıllı ev sisteminin kontrolünde gerçekleştirilecektir.Acil olarak evde yaşayan tüm bireylerin eve uğramadan şehir dışına çıktığını farkeden akıllı ev sistemi evi tatil moduna geçirerek gerekli düzenlemeleri yapacaktır.

+ Akılı ev sistemi üzerinden çalışan görüntülü diyafon sistemi kurulacak olup,isteğinize göre siz evde yokken zili çalan kişiyle sizi telefon hattınız üzerinden görüştürebilecektir.

+ Binalarda 10 Kişilik tam otomatik ThyssenKrupp marka panaromik asansör kurulmuştur.

+ Her konutta salonlarda isteğe göre şömine yapılabilecek müstakil baca sistemi kurulmuştur.

+ Konutlarda temizlik için merkezi süpürge sistemi altyapısı kurulmuştur.

+ Binalar,aynı kattaki daireler arasında ortak daire duvarı bulunmayacak şekilde tasarlanmıştır.Sadece kat bahçeleri ortak duvarlı olup o duvarda ses izolasyonludur.

+ Konutlarda ve ortak alanlarda ithal Rehau marka malzemeler kullanılarak debi kontrollü,kollektör sistemli yerden ısıtma sistemi kurulmuştur.

+ Konutlarda müstakil VRF iklimlendirme ve klima sistemi altyapısı  tesis edilmiş olup istendiğinde 6 adet iç ünite,asansör kulesi üstünde bulunan ,dışardan görünmeyecek şekilde dizayn edilen,her konut için bir adet dış üniteden verimli bir şekilde kontrol edilebilmektedir.

+ Her daireye özel kat bahçesi vardır.

+ Ortak alanlarda biri jakuzili ve ısıtmalı iki havuz (12,80m*5,55m ve 4,5m*9m  yükseklik h=140cm),çocuk hacuzu 2,20myapılmıştır.Havuzlar,klorun zararlı etkisinden dolayı klor kullanılmadan dezenfektasyon yapabilen klorlu havuzlara göre kurulum maliyeti yüksek,işletme maliyeti düşük olan yeni teknoloji ile tuzdan klor elde eden bir sistem tesis edilmiştir.

+ Elektrik kesintisi durumunda devreye girecek jeneratör sistemi kurulacaktır.

+ Katlarda her daire için çöp baca sistemi bağlantısı mevcuttur.

+ Bina merdivenlerinin döşemeleri doğal taş kaplama yapılmıştır.

+ Daire giriş kapılarına ‘Kale’ marka çelik kapı takılmış olup,kat yüksekliğinden dolayı kapılar yüksek imal ettirilmiştir.

+ Otopark için otomatik Giriş-Çıkış sistemi tesis edilecektir.

+ Her daireye birinin üstü kapalı,diğerinin açık iki araçlık otopark ayrılmıştır.Otoparkta bulundurulacak market arabaları ile asansöre erişim sağlanmış olup araçtaki eşyaları daire kapısına kadar rahat taşıma imkanı sağlanmıştır.

+ Her dairede kiler bölümü oluşturulabilecektir.

+ Mutfak kokularının daireler arasında geçmemesi için müstakil mutfak bacası havalandırma sistemi tesis edilmiştir.

+ Dairelerdeki tüm sıcak su bataryalarından beklemeden,anında sıcak su gelmesini sağlayan  ring sistem sıcak su tesisatı kurulmuştur.

+ Pis su tesisatlarındaki S’lerde suyun buharlaşması sonucu ortaya çıkan kötü kokuları önlemek için çift tesisat yapılmıştır.

+ Banyo aynalarında,banyo esnasında oluşan buharlaşmayı önleyen Hafele marka buhar engelleyici kullanılmıştır.

+ Dairelerdeki tüm klozetlere soğuk ve sıcak su bağlantısı yapılmıştır.

+Tüm mobilya aksesuarları Hafele marka kullanılmıştır.

+ Ortak alanlar 24 saat kamera ile kayıt altına alınacaktır.

+ Bahçe sınırlarında kızıl ötesi ışın kontrollü bariyer sistemi kurulacak olup,izinsiz girişler güvenlik görevlisi tarafından anında tespit edilebilecektir.

+ Binaların çevresinde yapısal ve bitkisel peyzaj yapılacaktır.
 

VİZYON PRENIUM Konutlarında iç mekanlar özel isteklerinize ve zevklerinize göre kişiye özel dizayn edilebilir (Seramik,mobilya,parke,kapılar,bataryalar,lavabolar,asmatavan,aydınlatmalar ve akıllı ev otomasyonu).Seçilen ürünlerde fiyat farkı oluşması durumunda ücret farkı tahsil edilir.
 

Konutlarımızda,avizeler,beyazeşyalar,VRFklimalar,merkezisüpürge sistemi konut fiyatına dahil değildir.Bu sistemlerin kullanılabilmesi için alt yapı tesisatları hazırlanmıştır.İstek halinde konut fiyatına ilave edildiğinde montajları yapılabilir.
 

***Bu web sayfasında yer alan tüm görsel ve yazılı materyaller tanıtım amacına yönelik olup, yalnızca tasarımdan oluşmaktadır. Gönüldeş Yapı teknik gerekliliklerden ötürü tasarımda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

YAPILARIMIZDAKİ KALİTEMİZ BİZİM GURURUMUZ SİZİN MUTLULUĞUNUZDUR.

ÖRNEK DAİREMİZİ GEZEBİLİRSİNİZ.
İletişim: 0 258 263 78 35     GSM: 0 532 245 27 95
bilgi@gonuldesyapi.com.tr  -  www.gonuldesyapi.com.tr  -  www.vizyonpremium.comCopyright © 2016 GÖNÜLDEŞ yapı Taahhüt & Tic. & Müt.