Kurumsal

Kurumsal

Gönüldeş Yapı çeyrek asrı aşkın bir süreden beri,çalışanlarıyla ve yöneticileriyle daima ileriye dönük yenilikçi bir işletmedir.Projelerinde kalıplaşmış kabullenmelerin dışına çıkarak daha güvenli, kaliteli, estetik yapılar üretmek için tüm enerjisini harcamaktadır.Biz güzel eserler meydana çıkardıkça bir çekim etkisi oluşacağını düşünerek sektörde söz sahibi olma yolunda ilerlemeyi seçtik.İnsanlar yapılarımızdaki yoğun emeği, özeni, kaliteyi gördüklerinde dünyada bir eser bırakmak için yapıldığını anlayacaklardır. 

Gönüldeş Yapı Ali Fuat Gönüldeş liderliğinde yapı işlerini gerçekleştirmektedir.Temel felsefesi 'mutlu et ki mutlu ol' şeklindedir.Sanat Okulu Yapı Bölümü mezunu olup kendisini geliştirmiş ve yapı işlerinde üstün başarı elde etmiştir.Konut ve fabrika inşaatı konusunda büyük deneyime sahiptir. 

MİSYONUMUZ;
Misyonumuz, yaşama değer katan projeleri en güvenli şekilde hayata geçirerek insanların daha huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmesine katkıda bulunmak. 

VİZYONUMUZ;
Vizyonumuz, yatırım yaptığımız her projede, lokasyon, güvenilirlik ve kalite ilkelerinden vazgeçmeden,insanlığın gurur duyduğu bir şirket olarak hizmet vermektir. 

KALİTEMİZ GURURUMUZ;
Gönüldeş Yapı, insana, doğaya, çevreye faydalı, sağlam, dayanıklı ve işlevsel olacağına inandığı projeleri kabul eder. Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirleyerek buna uygun hizmeti gerçekleştirmek üzere, nitelikli ve deneyimli işgücü ile çalışır. İşin mükemmeliğini sağlamak için nitelikli ve standartlara uygun malzeme, ekipman kullanır, hizmetin her aşamasında kaliteyi sağlamak, ve hizmet sonrası garanti sunabilmek için ulusal ve uluslararası standartlarla çalışır. Tüm bu çerçevede iş ve işçi sağlığına önem verir, çevreyi korur ve güzelleştirir. İşi zamanında yada zamanından önce tamamlar. İnşaatta servis garantisi verir, Kesintisiz müşteri memnuniyeti sağlamak üzere çalışır. 

İnşaatlarımızda ısıya, basınca, neme dirençli, deprem anında yapıyı sağlamlaştıran esnekleştirici ve tutucu, yüksek teknolojili malzemeler kullanmaktayız. 

Gönüldeş Yapı,garanti sağlamanın "işi bitirmek" kadar önemli olduğunun bilincindedir ve bu yüzden servis garantisi de verir.Mobilize olmuş gerekli tüm ekipman ve malzemeye sahip teknik elemanlarımız 24 saat hizmetinizdedir.Copyright © 2016 GÖNÜLDEŞ yapı Taahhüt & Tic. & Müt.