VİZYON PREMIUM

VİZYON PREMIUM

Örnek Daire Görselleri

Dış Cephe Görselleri

Vaziyet Planı

İç Mekan Görselleri

Bodrum Kat Planı

Konum & İletişim

Mimarı'nın Gözünden Vizyon Premium

Genel Özellikler

Teknik Özellikler

Mimarı'nın Gözünden Vizyon Premium

Yaşayacağım binanın ve evin kaliteli, keyifli ve konforlu olmasını çok önemsiyorum. Gönüldeş Yapı'nın, VİZYON PREMIUM projesinde iddiasının altında kalmayacak şekilde her türlü detayı ve proje uygulamasının tamamını büyük bir sorumluluk duygusu ile imal edeceğinden ve Denizli'ye yeni bir vizyon getirecek konutlar üreteceğinden, şanslı konut sahiplerine ise yıllarca keyifle ve konforla yaşanacak bir yapı kazandıracağından şüphe duymuyorum.

Siz de benim gibi iyi bir mevkide, sakin ve yeşillikler içerisinde bir ev düşlüyorsanız, terasınızda, salonunuzda ve oturma odanızda otururken kendinizi doğayla baş başa hissedeceğiniz bir evin hayalini kuruyorsanız, dairenin önü hiç kapanmasın, yeşillikler içinde büyük güzel bir bahçeye baksın istiyorsanız, ailenizle barbekü keyfi yapacağınız geniş bir teras ve ferahlatıcı kat yüksekliği olan bir daire istiyorsanız, VİZYON PREMIUM'da yerinizi ayırtın. istediğiniz her ayrıntının, tahmin edebileceğinizden fazla özen ve iyi kalite bir işçilikle yapıldığını göreceksiniz. Dilerseniz mevcut yapılarımızdaki emek ve kaliteyi bu işi iyi bilen ve kaliteyi takdir edebilecek samimiyette olan kişiler ile gezerek bilgi alabilirsiniz.

VİZYON PREMIUM'da güvenliğiniz, sağlığınız, mutluluğunuz ve konforunuz için her şey düşünüldü. Çok lüks olarak ifade edilen kalabalık sitelerde bile sunulamayan imkanları butik olarak seçkin kişilere sunmak için yola çıktık. Sosyal yaşam olanaklarına kadar her şey tam da istediğiniz gibi.

"Sade ve çok hoş, yeşillikler içerisinde mutlu ve huzurlu bir dünya" ya adımınızı atacak ve vazgeçemeyeceksiniz.

Gönüldeş Yapı, hayata farklı bakan zevkli insanların ihityaçlarını karşılamak üzere bu yeni projesi VİZYON PREMIUM ile alışılmış her şeyin dışında yepyeni bir yaşam öneriyor. Bünyesindeki uzman kadrosu ve tüm çalışanlarıyla Denizli'mize mükemmelin sınırlarını zorlayan bir konut projesi kazandıracak. Sizlere de öneririm, gönlünüze göre bir konut istiyorsanız VİZYON PREMIUM'un ayrıcalıklı dünyası tam size göre!"

Mimarı'nın Gözünden VİZYON PREMIUM.
Mimar Fatih BABAOĞLU
www.ftbmimarlik.com
info@ftbmimarlik.com
0212 227 22 82Copyright © 2016 GÖNÜLDEŞ yapı Taahhüt & Tic. & Müt.